Sıkça Sorulan Sorular

Lummy Tente güvenilir midir?
Işık saçan Lummy piyasadaki en güvenilir ürünler arasındadır, çünkü LED ampullerle değil, ışık yansıtıcı plakalarla çalışır. Hava ve sıcaklık değişimlerine karşı çok dayanıklıdır. Standart Anti yangın M1'e sahiptir ve 2 yıl parça ve işçilik garantilidir.

*Bu sayfada müşterilerimiz tarafından en sık sorulan soruların cevaplarını bulun.
Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında sorunuz varsa, buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz .

Lummy ürünleri kime yöneliktir?
Ürünlerimiz daha çok ticari işletmeler içindir. Lummy ayrıca bir satıcı ortağı olma imkanı sunar. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Lummy Tenteler çok fazla enerji tüketiyor mu?
Şerit Led aydınlatma enerji açısından çok verimlidir, çünkü 12 voltla çalışan ve bir LED ampul sisteminden 5 kat daha az güç tüketen ışık yayıcı levhalarla tasarlanmışlardır.

Lummy Tentemi almam ne kadar sürer?
Siparişinizin onaylanmasından itibaren yaklaşık 20 gün sürer.Siparişler isteğe göre yapılır ve tamamen size özel yapılır. Bu nedenle üretim ve teslimat zamanı en geç 20 gün verilmiştir.

Lummy neden tercih etmeliyim?
Patentli olan Lummy Tente başka bir firma tarafından yapılamadığı için her anlamda ışıklı tente saçağı(eteği) konusunda ilk ve tek firmayız.Tek ve doğru fiyat politikası ile yüksek güvenilirliğe sahip ürünler sunarız.Türkiye'de ilk ve tek ışık yayıcı levhalarla kumaştan ışıklı tente ve şemsiyelerin saçak(etek) tedarikçisiyiz.Ürünlerimiz Türkiye'de üretilir ve 2 yıl, parça ve işçilik garantilidir.