Aydınlık Bir Devrim Hem Gölgelik, Hem Işıklı Kumaştan Tabela...
Son zamanlarda tentenin evrenine gelen LUMMY, bir LED paneli sayesinde çalışan  yenilikçi bir süreçtir. Bu nedenle, hem gece ve gündüz uzaktan fark edilen, hem zarif hem de ekonomiktir. Orijinal ve Çekici Kentsel peyzaja ve mağaza görselliğine zarar vermeden fark yaratmak adına ışıklı tentenizi, yoldan geçenlerin dikkatini çekmek için oldukça etkilidir ayrıca LUMMY geceleri daha görünür hale gelir.

 


Restoran'ın mı var ? Butik mi? Bir otel mi? Bir ajans mı? Komşularınızdan sıyrılmak ve tesisinizi gece boyunca daha çekici hale getirmek ister misiniz?

Kuruluşunuzu vurgulayarak, yoldan geçenlerin dikkatini çekmenize olanak sağlayacak ekonomik, hızlı ve yenilikçi bir çözüm!

Üzerinde ışık saçan Lummy'niz , yoldan geçenlerin gözünden kaçmayacak olan işaretinizi, logonuzu ve kuruluşunuzu vurgulayacaktır,bundan hiç şüpheniz olmasın.

Işıltılı saçağınız arka kısımdan da orijinal ve çekici kalacaktır ,hiçbir durumda görsel kirlilik yaratmayacaktir,çünkü bununla mükemmel bir şekilde bütünleşmiştir.
  Akşam karanlığında parıldayacak olan LUMMY herkese görünür olacak ve yoldan geçenler restoran veya işyerinizin varlığını kolayca farkedecektir. 
LUMMY orijinal ve estetiktir. Görünümünü değiştirmeden, vitrininizle mükemmel uyum sağlar. Görülebilir olmak istiyorsanız ihtiyacınız olan şey budur.
Müşteriyi
Dinleriz
Mağazaya Özel
Ölçü ve Tasarım
Yaparız
Tente,
Bayrak,
Şemsiye
Hızlı Teslimat
ve Montaj
Daha Fazla
Bilgi İsteyin